poster

UDRŽITELNÁ PŘEPRAVA S PLNÝM VYTÍŽENÍM

Víme, že přeprava zboží má dopad na životní prostředí naší planety. Proto je naší politikou přepravovat z výrobních závodů, které vyrábějí oděvy Blåkläder, pouze plné kontejnery. Dokážeme to díky tomu, že používáme jen několik pečlivě vybraných výrobních závodů a monitorujeme celý náš dodavatelský řetězec. Pečlivé předběžné plánování nám navíc umožňuje vyhnout se dražším, ekologicky náročným alternativám, jako je letecká doprava. Naše vyladěné logistické operace a automatizovaný skladovací systém ve Svenljunze nám také dávají plnou kontrolu nad vyráběnými oděvy. To znamená, že se naši zákazníci mohou soustředit na své podnikání a nechat si doručit pracovní oděvy, kdy to potřebují, bez zbytečných čekání nebo prodlení. Tomu říkáme udržitelnost.

Jsme si vědomi toho, že funkce a význam plastu je předmětem diskusí, ale pro nás je to vždy záležitost rovnováhy. Plast používáme ze dvou důvodů. Jednak abychom zabránili znečištění oděvů během přepravy, skladování a manipulace. A jednak abychom vytvořili suché prostředí pro oděvy během přepravy i skladování. Používáme také vysoušedla, s jejichž pomocí předcházíme tvorbě plísní a zápachu. Celková uhlíková stopa plastových obalů je menší než uhlíková stopa dekontaminace plesnivého nebo znečištěného oděvu před použitím. Bez plastu by nám hrozilo riziko vzniku plísní, což by dokonce mohlo vést k nutnosti oděv vyřadit. Plastový vak je podstatně levnější než vyřazení hotového oděvu. Z tohoto pohledu je používání plastových obalů na naše oděvy udržitelnější volbou. Všechny naše plastové vaky jsou recyklovatelné a my také všechny průhledné plasty recyklujeme.

Chováme se také odpovědně při používání kartonových krabic a 60 % všech našich krabic z výroby se v současné době znovu používá.

TELEFONNÍ ČÍSLO:
+725 853 121

Blåkläder s.r.o.

Obchodní 106

25101 Čestlice

NÁVŠTĚVNÍ HODINY

Pondělí – Pátek 08:00 -17:00

Sobota – Neděle Zavřeno

Návštěvní adresa

Obchodní 106

25101 Čestlice

© 2023 BLÅKLÄDER AB. Všechna práva vyhrazena.