NÁŠ PŘÍBĚH
NÁŠ PŘÍBĚH TOTO JE NÁŠ PŘÍBĚH. TOTO JE BLÅKLÄDER.

Od skromných začátků na švédském venkově v 50. letech až po celosvětovou přítomnost ve špinavých dílnách, na blátivých staveništích, v drsných pracovních prostředích, vedle prskajícího svářečského materiálu a jisker. Vysoce kvalitní pracovní oděvy značky Blåkläder najdete všude.

Prošli jsme dlouhou cestu, ale nejsme ani zdaleka na konci nebo samolibě spokojeni sami se sebou.
Sleduje náš příběh. Užijte si to.

NÁŠ PŘÍBĚH
TOTO JE NAŠE KRÉDO – TOTO ZÍSKÁVÁTE

KVALITA JE NAŠÍ VÁŠNÍ

Neustále se snažíme zlepšovat. Vždy s pozitivním přístupem.

Jsme vytrvalí v naší snaze o nejvyšší kvalitu a standardy. Testujeme stále znovu a znovu.

Vyvíjíme chytrá a dlouhodobá řešení založená na hlubokém porozumění potřebám našich zákazníků.

NÁŠ PŘÍBĚH
Our HistoryBlåkläder's most iconic models throughout the years.
1959
1984
1992

Založení firmy s výrobou ve Švédsku

Společnost Blåkläder pevně zakořenila v jádru švédského textilního průmyslu; má dlouhou a hrdou historii. Po více než 60 letech praxe v oboru disponuje tento rodinný podnik hlubokými znalostmi o výrobě oděvů.

NÁŠ PŘÍBĚH
NAŠE HISTORIESVĚT ZNAČKY BLÅKLÄDER

Společnost Blåkläder vyrábí a prodává pracovní oděvy od roku 1959. Začínala na domácím, švédském trhu. V současnosti jsme jedním z největších evropských výrobců robustních pracovních oděvů. V našich továrnách ročně vyrobíme přibližně 4,5 milionu oděvů.
Kromě Švédska máme zastoupení v následujících zemích:
Norsko, Finsko, Dánsko, Spojené království, Irsko, Francie, Belgie, Nizozemsko, Německo, Švýcarsko, Itálie, Estonsko, Polsko, Španělsko, Island, Rakousko, Kanada, USA a Japonsko.

NÁŠ PŘÍBĚH
Naše výrobaNAŠE TOVÁRNY

Společnost Blåkläder vyrábí své oděvy v závodech s těsnou vazbou přímo na společnost. Výroba ve Vietnamu byla zahájena v roce 1992, v roce 2006 následovala Srí Lanka a v roce 2018 Myanmar.

Naše blízké a dlouhodobé vztahy s těmito závody jsou nedílnou součástí vědomého zaměření na udržitelnou výrobu. Hlásíme se k tomuto závazku, abychom zajistili, že naše oděvy jsou vyráběny podle nejvyšších sociálních, etických a environmentálních standardů. Jsou v souladu nejen s vnitrostátními a mezinárodními úmluvami (OSN a ILO), ale také se stále znovu ověřovanými a revidovanými normami o kvalitě a udržitelnosti.

Naším záměrem je zlepšovat sociálně-ekonomickou situaci lidí, s nimiž spolupracujeme, i komunit, v nichž tito lidé žijí. Naše vztahy nám poskytují neocenitelný přístup a poznatky o podmínkách ve výrobních jednotkách, což nám dále umožňuje plnit naše závazky.

Děláme vše pro to, abychom zajistili, že naše oděvy se vyrábějí v takových podmínkách, které přispívají ke spravedlivější budoucnosti zaměstnanců. Dbáme rovněž na to, aby se používaly procesy a postupy, které zajistí bezpečnost pracovníků, dodržování lidských práv a ochranu životního prostředí.

NÁŠ PŘÍBĚH
NAŠE IKONY Jsou běžné kalhoty, a pak jsou ikonické kalhoty. Naše jsou následující.
1984
2008
2017

ZÁKLAD VŠECH ZÁKLADŮ (1530)
Bez vás nejsme nic. Tento oldschoolový držák je pro Blåkläder skutečným základem všech základů, a stále se vyvíjí. Legendární klasika s nestárnoucím vzhledem, která vydrží doslova na celý život.