PRŮVODCE A NÁVODY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Otázky a odpovědi na naše často kladené otázky.

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Každý den dostáváme otázky týkající se našich produktů, kvality, marketingu atd. Níže jsme shromáždili nejčastější otázky, které dostáváme, abyste na ně mohli snadno získat odpovědi. Pokud máte vlastní otázku, neváhejte se na nás obrátit.


ČASTÉ OTÁZKY O NAŠICH PRODUKTECH

Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky týkající se našich pracovních oděvů a služeb. Pokud máte vlastní otázku, neváhejte se na nás obrátit.

CO ZNAMENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA ŠVY?

Pokud se švy oděvu roztrhnou, opravíme je nebo vyměníme. Záruka se nevztahuje na švy, které se roztrhnou v důsledku mechanického poškození, které způsobí roztržení nebo proříznutí švu v důsledku kontaktu s ostrými hranami nebo nástroji, nebo pokud je tkanina jinak opotřebovaná běžným opotřebením. Vraťte oděv prodejci, u kterého jste jej zakoupili. Před opravou nebo výměnou oděvu musí být všechny oděvy vráceny prodejci na náklady kupujícího.

KDE SI MOHU STÁHNOUT OBRÁZKY PRODUKTŮ SPOLEČNOSTI BLÅKLÄDER S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM?

Chcete-li si stáhnout obrázky produktů s vysokým rozlišením, přejděte na stránku produktu a klikněte na záložku „Obrázky s vysokým rozlišením“.

CO JE FORMÁT EPS?

EPS je formát obrázku, který se používá pro ofsetový tisk a podporuje vektorizovanou grafiku. Naše obrázky ve formátu EPS mají vysoké rozlišení 300 dpi RGB. Na obrázcích jsou ořezové značky.

CO JE FORMÁT OBRÁZKU JPEG?

JPEG je formát obrázku používaný na internetu a vhodný například pro práci v Microsoft Office. Obrázky mají nízké rozlišení, aby zabíraly co nejméně místa v paměti, a nejsou vhodné pro ofsetový tisk.

JAK MOHU ZÍSKAT SPONZORSTVÍ OD SPOLEČNOSTI BLÅKLÄDER?

Společnost Blåkläder každoročně sponzoruje několik sportovních a kulturních akcí. Napište nám na info.czech@blaklader.com, řekněte nám o sobě nebo o svém týmu a pošlete nám návrh na sponzorství.

MOHU ZÍSKAT STARÉ REKLAMNÍ FILMY SPOLEČNOSTI BLÅKLÄDER?

Na našem webu zveřejňujeme pouze aktuální reklamní kampaně, ale pošlete nám e-mail na adresu info.czech@blaklader.com a pokud je to možné, zašleme vám staré marketingové materiály.

KDE MOHU KOUPIT PRODUKTY SPOLEČNOSTI BLÅKLÄDER?

Produkty společnosti Blåkläder se prodávají prostřednictvím maloobchodních prodejců. V případě větších množství se obraťte na některého z našich regionálních obchodních zástupců. Telefonní čísla a e-mailové adresy naleznete v části „Kontakt“.

JAK SE MOHU STÁT JEDNÍM Z PRODEJCŮ SPOLEČNOSTI BLÅKLÄDER?

Další informace o naší distribuci vám poskytne kterýkoli z našich regionálních obchodních zástupců. Telefonní čísla a e-mailové adresy naleznete v části „Kontakt“.

JAKÉ JSOU VAŠE DODACÍ LHŮTY?

Pokud vaše prodejna zadá objednávku do našeho skladu do 9:30 hodin, zboží bude odesláno ještě týž den. Dodací lhůty se liší podle toho, do jaké země je zásilka doručována. Pokud má být oděv potištěn nebo vyšíván, může to trvat déle.

V JAKÝCH ZEMÍCH JSOU DOSTUPNÉ PRACOVNÍ ODĚVY SPOLEČNOSTI BLÅKLÄDER?

Společnost Blåkläder má dceřiné společnosti a zástupce v následujících zemích: Švédsko, Norsko, Finsko, Dánsko, Irsko, Velká Británie, Německo, Estonsko, Nizozemsko, Belgie, Švýcarsko, Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Rumunsko, Island, Spojené státy, Kanada, Polsko a Česká republika.

KDE NALEZNU NEJBLIŽŠÍHO PRODEJCE?

Chcete-li vyhledat nejbližšího prodejce, kontaktujte naše zákaznické služby ve vaší zemi. Pokud ve vaší zemi nemáme v současné době zastoupení, napište nám do naší švédské centrály na adresu info.czech@blaklader.com.

JAK MÁM POSTUPOVAT, KDYŽ CHCI VRÁTIT VADNÝ PRODUKT?

Obraťte se na prodejce, u kterého jste produkt zakoupili. Prodejce jej vrátí společnosti Blåkläder, my jej posoudíme a v případě výrobní vady vyměníme. Je důležité, abyste vadné oděvy vrátili společnosti Blåkläder, abychom je mohli prohlédnout a v budoucnu vadu odstranit.

TELEFONNÍ ČÍSLO:
+606 081 722

Ředitelství společnosti Blåkläder

Obchodní 106

25101 Čestlice

Opening hours

Pondělí – Pátek 08:00 -17:00

Sobota – Neděle Zavřeno

Návštěvní adresa

Obchodní 106

25101 Čestlice

© 2024 Blåkläder AB. Všechna práva vyhrazena.