PROČ VOLITBLÅKLÄDER?

Společnost Blåkläder pevně zakořenila v jádru švédského textilního průmyslu; má dlouhou a hrdou historii výroby pracovních oděvů pro oděvnictví i průmysl. Po více než 60 letech v oboru získal tento rodinný podnik hluboké porozumění výrobě oděvů.

SOCIÁLNĚ ODPOVĚDNÁ A UDRŽITELNÁ VÝROBA 

Udržitelnost má společnost Blåkläder v genech. Proto jsme obzvláště hrdí na to, že naše výrobní závody v Myanmaru získaly status LEED Platinum, což je nejvyšší klasifikace v certifikaci LEED Green Building pro ekologicky udržitelné budovy. U nás ve společnosti Blåkläder se však udržitelnost netýká jen otázek životního prostředí. Nezříkáme se ani společenské odpovědnosti. Za mimořádně důležité považujeme bezpečné zaměstnání, přístup ke zdravotní péči a dlouhodobou podporu komunit, ve kterých působíme.  


BEZKONKURENČNÍ KVALITA A DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA NAŠE ŠVY 

Je známo, že naše pracovní oděvy vydrží dlouho a přežijí i v těch nejnáročnějších podmínkách, a to je něco, na co jsme nejupřímněji hrdí. Dlouhodobě udržitelné oděvy je a vždy bylo pro společnost Blåkläder vzorem. I proto jsme hrdí na svůj závazek „Doživotní záruky na švy“. Odráží silnou víru v naše výrobky a rovněž náš příslib zákazníkům, že švy se neroztrhnout dříve, než se oděv obnosí. 


PLNĚ KONTROLOVANÝ A TRANSPARENTNÍ HODNOTOVÝ ŘETĚZEC 

Omezený počet pečlivě vybraných dodavatelů je základem vysoké úrovně transparentnosti a kontroly v dodavatelském řetězci. Ve stejném duchu, jako děláme všechno ostatní, spolupracujeme úzce s našimi partnery a dodavateli na snížení naší globální stopy, využití udržitelnější energii a větší efektivitě při práci se zdroji. Díky úzkým a dlouhodobým vztahům s dodavateli jsme schopni zajistit maximální možnou otevřenost a transparentnost našeho dodavatelského řetězce. Nejdeme jen po vyšlapaných stezkách, snažíme se myslet mimo zajeté koleje. 

KRÁTKÝ A EFEKTIVNÍ DODAVATELSKÝ ŘETĚZEC

Počet partnerů v našem dodavatelském řetězci udržujeme na minimu. Troufáme si říci, že klíčem k udržitelné spolupráci v dodavatelském řetězci jsou těsné vztahy a přístup ke všem dodavatelům. Omezený počet pečlivě vybraných dodavatelů je základem vysoké úrovně transparentnosti v dodavatelském řetězci. Celková dodavatelská základna společnosti Blåkläder zahrnuje méně než 100 partnerů. V našem oboru není neobvyklé, že výrobci jich mají 5–10krát více. Z našeho pohledu je to správná cesta. 

INDIVIDUÁLNĚ PŘIZPŮSOBENÉ NAKUPOVÁNÍ ONLINE

Nakupování v individuálně přizpůsobeném internetovém obchodě získáváte jako firma lepší dostupnost a plnou kontrolu nad náklady a dodávkami. Přečtěte si, jak toho dosáhnout!

PRO NÁROČNOU PRÁCI ŽEN 

Ačkoli v průmyslové výrobě dlouhodobě dominují muži, není pochyb o tom, že ženy mají právo na stejné možnosti, pokud jde o pracovní oděvy. Proto s hrdostí oznamujeme, že nabízíme kompletní dámské kolekce ve všech profesních kategoriích. Navíc nabízíme těhotenské kalhoty. 


NEUTUCHAJÍCÍ VÝVOJ PRODUKTŮ VE SPOJENÍ S NAŠIMI KONCOVÝMI UŽIVATELI 

Ve vlastním oddělení vývoje produktů společnosti Blåkläder pracujeme na plný plyn. Za posledních pár let uzřelo světlo světa 800 nových produktů a celkový počet našich skladových položek čítá úctyhodných 18 000 kusů. 

Je to však něco, co bychom nikdy nedokázali sami. Nejdůležitější produktoví vývojáři jsou sami naši koncoví zákazníci, kteří jsou natolik vstřícní, že nám s vývojem pomáhají. Přesně jak by to mělo být. 


“My v NCC si vážíme toho, že společnost Blåkläder neustále vylepšuje řešení, a přitom neztrácí ze zřetele základní kameny, kterými jsou kvalita, funkce, design a udržitelnosti. Tímto způsobem získáváme inovace i bezpečnost.“ ” 

- Lene Kiil, Contract Manager ve společnosti NCC

  


VYNIKNĚTE DÍKY SLUŽBÁM S PŘIDANOU HODNOTOU 

Co by byl fotbalový tým bez klubového loga? Vaše pracovní oděvy hodně vypovídají o tom, kdo jste jako pracovník i jako firma. Aby vše proběhlo hladce, děláme vše interně. 

Naše služby s přidanou hodnotou (SPH) zahrnují mimo jiné dopravu, vyšívání nebo speciální služby, jako je prodloužení nebo zkrácení kalhot, přidání reflexní pásky, balení pro konkrétní osoby a další. Kryjeme vám záda. 


NEJPOKROČILEJŠÍ SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ A EXTRÉMNĚ VYSOKÁ PŘESOST DODÁVEK 

S téměř 3 miliony produktů na skladě rozdělenými do 18 000 různých produktových skupin a s neustávajícím přílivem objednávek z celého světa se logicky dostavuje nutnost organizovat logistiku. Ale nebojte, my a naši přátelé roboti to zvládáme. 

Díky našemu špičkovému a plně automatizovanému logistickému řešení s názvem AutoStore vyskladní zaměstnanci skladu přibližně 20 000 objednávek denně, což je číslo, které se během sezóny může vyšplhat až na 35 000. A pokud by to nebyla dostatečně působivá statistika, tak to vše se nám daří s přesností doručení na úrovni 97 %. Čísla, která svědčí nejen o objemech. 

NECHTE SE VÉST

Pomůžeme vám, jak najít a používat dokonalé pracovní oděvy. Vše shrnuto v našich průvodcích a návodech

DALŠÍ INFORMACE

MÁTE OTÁZKY?

To je skvělé, rádi vám je zodpovíme. Anebo pokud potřebujete pomoc s nastavením svého individuálně přizpůsobeného internetového obchodu, stačí nám zavolat nebo poslat e-mail.

DALŠÍ INFORMACE

NAJDĚTE SVÉHO KONCOVÉHO PRODEJCE

S více než 5 000 koncovými prodejci Blåkläder po celém světě spolehlivě najdete toho nejbližšího. Stačí, když se podíváte sem.

DALŠÍ INFORMACE
TELEFONNÍ ČÍSLO:
+725 853 121
Blåkläder s.r.o.

Jaurisova 515/4

1400 Praha

NÁVŠTĚVNÍ HODINY

Pondělí – Pátek 08:00 -17:00

Sobota – Neděle Zavřeno

Návštěvní adresa

Obchodní 106

25101 Čestlice


© 2022 BLÅKLÄDER AB. Všechna práva vyhrazena.