poster
PROTOŽE NA ZÍTŘKUZÁLEŽÍ

Rostoucí počet obyvatel. Společné a omezené zdroje. To nám dává jasnou odpovědnost pracovat každý den pro budoucí generace a přispívat k oběhovému hospodářství a spotřebě, která udržuje zdroje v koloběhu společnosti, místo toho, že se stanou odpadem.

NAŠE ZÁSADY 

NE, NE, NE, ANO.

Snaha o udržitelnost je tvrdá práce, která s sebou nese velké výzvy a těžká rozhodnutí. Na každé ano připadá tisíc ne. Tuto těžkou práci děláme pro naše zákazníky. Zkoušíme, selháváme a učíme se, provádíme náročný výběr a přijímáme nepopulární rozhodnutí. Říkáme ne – abyste vy nemuseli.

Blåkläder je rodinná firma a vždy jsme se o ni – a o všechny, kdo u ní pracují – starali jako o každého jiného člena naší rodiny. S velkou láskou, vysokými očekáváními a podporou potřebnou k dosažení plného potenciálu. Ale především chceme, aby to byla zdravá společnost, silná a plná sebevědomí – dostatečně tvrdá, aby dokázala říci ne. Dnes i zítra. 

Již tři generace jdeme svou vlastní cestou – a vymykáme se, abychom do každého článku našeho hodnotového řetězce a do každého detailu našeho výrobku zabudovali dlouhodobou odpovědnost a trvanlivost. Věříme, že být udržitelnou společností není něco, co jsme, nebo nejsme. Je to neustálý proces neustálé optimalizace našeho podnikání pro lepší lidi, planetu a zisk. 

Říkáme ne nadměrné spotřebě špatného pracovního oblečení. Říkáme ne krátkodobým ziskům, ukvapeným rozhodnutím, dočasným řešením a šíleným rychlým nápravám. Říkáme ano dlouhodobým produktům, vztahům a partnerstvím. Pro nás je to jediná udržitelná cesta vpřed. 

Na spoustu věcí říkáme ne. Poděkujete později. 

NAŠE ZELENÉ TOVÁRNY 

Udržitelnost je součástí DNA společnosti Blåkläder. Proto jsme obzvláště hrdí na to, že naše továrna v Myanmaru získala status LEED Platinum. Jedná se o nejvyšší klasifikaci v rámci certifikace LEED Green Building pro ekologicky udržitelné budovy. To představuje významný úspěch pro naše současné i budoucí aktivity v oblasti udržitelnosti. 

PŘEBÍRÁME SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST 

Pro nás ve společnosti Blåkläder je udržitelnost více než jen otázkou životního prostředí. Naše společenská odpovědnost je to, co nás skutečně definuje. Proto považujeme za samozřejmé zajištění zaměstnání, přístupu ke zdravotní péči a dlouhodobé podpory komunit, kde působíme

PRACUJEME NA TOM DLOUHODOBĚ 

Slunce je nejen nezbytným předpokladem veškeré lidské existence, ale také téměř nevyčerpatelným zdrojem energie, který má malý dopad na životní prostředí. Díky solárním panelům, vodou chlazené klimatizaci a opatřením na úsporu vody zodpovědně a dlouhodobě přistupujeme k výrobě oděvů a jejímu dopadu na životní prostředí. 

poster
KRÁTKÝ A EFEKTIVNÍDODAVATELSKÝ ŘETĚZEC

Počet partnerů v našem dodavatelském řetězci omezujeme na minimum. Jsme přesvědčeni, že klíčem k hluboce udržitelné funkčnosti dodavatelského řetězce jsou úzké vztahy se všemi dodavateli. Základem vysoké transparentnosti dodavatelského řetězce je omezený počet pečlivě vybraných dodavatelů. Celková dodavatelská základna společnosti Blåkläder čítá méně než 100 partnerů. V našem oboru není neobvyklé, že jich firmy mají 5–10krát více. Z našeho pohledu se jedná o jediný správný způsob.

UDRŽITELNÁ POZICE

Pro nás všechny ve společnosti Blåkläder je udržitelnost klíčová a věříme, že jde ruku v ruce s dobrým podnikáním. Pokud se chcete dozvědět více o našich snahách o udržitelnost, rád odpovím na vaše dotazy.

ANN CARLSSON
MANAŽER PRO UDRŽITELNOST

ann.carlsson@blaklader.com

TELEFONNÍ ČÍSLO:
+606 081 722

Ředitelství společnosti Blåkläder

Obchodní 106

25101 Čestlice

Opening hours

Pondělí – Pátek 08:00 -17:00

Sobota – Neděle Zavřeno

Návštěvní adresa

Obchodní 106

25101 Čestlice

© 2024 Blåkläder AB. Všechna práva vyhrazena.