UDRŽITELNOST
PROTOŽE NA ZÍTŘKU ZÁLEŽÍ

Pro nás ve společnosti Blåkläder byla udržitelnost vždy hluboce integrovaná s naší prací. Od našich začátků v roce 1959 se zaměřujeme na výrobu pracovních oděvů, které něco vydrží. Náš přístup k udržitelnosti se v čase rozvíjel a nyní prostupuje všemi aspekty naší celosvětové organizace. Věříme v udržitelnost. Protože na zítřku záleží.

ZPRÁVA SPOLEČNOSTI BLÅKLÄDER O UDRŽITELNOSTI

NAŠE EKOLOGICKÉ VÝROBNÍ ZÁVODY

Udržitelnost má společnost Blåkläder v genech. Proto jsme obzvláště hrdí na to, že naše výrobní závody v Myanmaru získaly status LEED Platinum. Jedná se o nejvyšší klasifikaci v certifikaci LEED Green Building pro ekologicky udržitelné budovy. To představuje významný úspěch pro naše současné i budoucí aktivity v oblasti udržitelnosti.

HLÁSÍME SE KE SPOLEČENSKÉ ODPOVĚDNOSTI

U nás ve společnosti Blåkläder se udržitelnost netýká jen otázek životního prostředí. Nezříkáme se ani společenské odpovědnosti. Proto považujeme za samozřejmost bezpečnost zaměstnanců, přístup ke zdravotní péči a dlouhodobou podporu komunit, ve kterých působíme.

 

NAŠE SNAHY MAJÍ DLOUHODOBÝ CHARAKTER

Slunce je nejen nezbytným předpokladem veškeré lidské existence, ale je také takřka bezedným zdrojem energie s minimálním dopadem na životní prostředí. Používáním solárních panelů, vodou chlazené klimatizace a opatřeními na úsporu vody zaujímáme odpovědný a dlouhodobý přístup k výrobě oděvů a jejím dopadům na životní prostředí.

 

 

poster
UDRŽITELNÁ PŘEPRAVA NÁKLADŮ

Všechny naše transporty se realizují s maximálním vytížením

VÍCE NEŽ 60 LET TVRDÉ PRÁCE PRO UDRŽITELNÝ PRACOVNÍ ODĚV

KVALITA

Ve společnosti Blåkläder víme, že nejdůležitějším parametrem snižování naší uhlíkové stopy je, aby naše pracovní oděvy byly používány co nejvíce a co nejdéle. Jeden vysoce kvalitní oděv přispívá ke snížení počtu oděvů vyrobených na jednu osobu.

CERTIFIKACE

My ve společnosti Blåkläder usilujeme o to, aby naše provozy byly krok za krokem a den za dnem stále udržitelnější. Úplné udržitelnosti se však nedosáhne přes noc, neboť udržitelné pracovní oděvy dnes obnáší mnohem víc než jen otázku kvality oděvů.

CHEMIKÁLIE

Chemickým ošetřením získávají oděvy speciální vlastnosti, což se může zdát jako nežádoucí postup, kterému by bylo nejlépe se úplně vyhnout. Pokud však má oděv chránit uživatele proti takovým rizikům, jako je teplo, plameny nebo rozstřik chemikálií, je třeba to posuzovat trochu jinak.

UDRŽITELNÁ POZICE

Pro nás všechny ve společnosti Blåkläder je udržitelnost klíčová a věříme, že jde ruku v ruce s dobrým podnikáním. Pokud se chcete dozvědět více o našich snahách o udržitelnost, rád odpovím na vaše dotazy.

ANN CARLSSON
MANAŽER PRO UDRŽITELNOST

INICIATIVA ZA LEPŠÍ BAVLNU

INTERNETOVÝ OBCHOD Iniciativa za lepší bavlnu

TELEFONNÍ ČÍSLO:
+725 853 121

Blåkläder s.r.o.

Obchodní 106

25101 Čestlice

NÁVŠTĚVNÍ HODINY

Pondělí – Pátek 08:00 -17:00

Sobota – Neděle Zavřeno

Návštěvní adresa

Obchodní 106

25101 Čestlice

© 2023 BLÅKLÄDER AB. Všechna práva vyhrazena.